Search Marketing Day 2013

W ostatni weekend czerwca (27-28.06) odbyła się międzynarodowa konferencja Search Marketing Day 2013 na której nie mogło nas oczywiście zabraknąć. Na 3 edycje tego wydarzenia do Poznania przyjechali najlepsi specjaliści z branży SEO i SEM z całego świata. Miejscem gdzie odbyła się impreza była Sala Ziemi w centrum konferencyjno-kongresowym (Poznań Congress Center).

W pierwszym dniu konferencja była podzielona na 2 ścieżki, które odbywały się jednocześnie. Pierwsza z nich to SEO Heroes dotycząca narzędzi SEO, optymalizacji kodu, link building, czy aktualizacjach algorytmu Google, natomiast 2 to SEO Alternatives o kampaniach PPC, RTB, Facebook’u i cyfrowych platformach do zarządzania marketingiem.

Drugiego dnia odbył się zaawansowany trening – SEO PRO, który prowadzili: Dan Petrovic, Toni Anicic i Josh Bachynski. Dzielili się głównie swoją praktyczną wiedzą dotyczącą SEO, czyli o aktualizacjach Pingwina, negatywnym SEO, przetrwaniu wojny z Google, odpowiedniej taktyce i innych tajemnicach z branży.

Więcej informacji na temat Search Marketing Day można znaleźć tutaj, a zdjęcia z konferencji znajdują się na FanPage’u wydarzenia.

14.06 2013 zespół Alte Media

CEE Agency Day 2013

Czytaj dalej
23.05 2013 algorytm Google pingwin

Aktualizacja algorytmu Google – Pingwin 2.0

Czytaj dalej
13.05 2013 nowy you tube

Płatne kanały na YouTube

Czytaj dalej

Masz pytania ?

Jeśli masz dodatkowe pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji lub potrzebujesz wsparcia w działaniach marketingowych - odezwij się do na

    Email*

    Telefon*

    Wiadomość