Reklama Facebook Ads

Reklama Facebook Ads
Największy portal społecznościowy na świecie, Facebook, każdego roku zrzesza miliardy użytkowników z całego świata. Czy Twoja firma wykorzystuje jego potencjał? Bądź tam, gdzie Twoi klienci i skorzystaj z systemu reklamowego Facebook Ads, umożliwiającego dotarcie do użytkowników na Facebook’u, Instagramie oraz Messengerze!

Skorzystaj z reklam na Facebooku!

Reklama na Facebooku pozwoli Ci pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć wartość konwersji. Budowanie marki na zasięgu organicznym sprawi, że ominie Cię wiele możliwości rozwoju – skorzystaj z Facebook Ads i postaw na pełnię korzyści związaną z obecnością marki na Facebooku.

 

 

Co otrzymujesz w ofercie?

Nie musisz wiedzieć, jak stworzyć skuteczną reklamę dla swojej marki – jej zarządzaniem zajmiemy się za Ciebie. Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy ze specjalistą social media, z którym omówione zostaną potrzeby oraz oczekiwania względem działań. Wspólnie określimy również cele kampanii. Opracowanie strategii pozwoli nam stworzyć reklamy dopasowane do Twoich usług!

 

 

Skorzystaj z reklam na FacebookuZalety reklamy na Facebooku

Każdego dnia na Facebooku pojawiają się tysiące nowych użytkowników. Facebook, gromadząc informacje o zachowaniach każdego z nich, daje ogromne możliwości precyzyjnego targetowania reklam! Reklamy na Facebooku nie wymagają dużego nakładu finansowego – kampanie Facebook Ads przynoszą wyjątkowe wyniki, nawet przy niższych budżetach. W oparciu o Piksel Facebooka – wyjątkowy fragment kodu, który pozwala na integrację systemu Facebook Ads z Twoją witryną – tworzymy skuteczne reklamy remarketingowe. Porzucone koszyki? Niedokończone płatności? Nigdy więcej.

Jak wygląda przebiega proces współpracy?

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przygotowujemy kompleksową strategię marketingową dla Twojej marki. W ramach naszej współpracy, otrzymujecie stały kontakt, wsparcie specjalistów oraz monitoring postępów kampanii – regularnie śledzimy wyniki oraz dbamy o interakcję z użytkownikami. Do reklam wykorzystujemy banery reklamowe przygotowane specjalnie dla Ciebie, przez nas zespół – działamy również na otrzymanych kreacjach graficznych oraz gotowych postach.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?Reklamy

Rozbuduj swoje reklamy w Google i social media – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads i Facebook Ads.

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Allegro Ads

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro!

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Audyt UX

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania.

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media!

Otrzymaj bezpłatną wycenę usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta Pisarska

Konsultant sprzedaży

Katarzyna Tabola

Konsultant sprzedaży

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość