Reklama Facebook Ads

Największy portal społecznościowy na świecie, Facebook, każdego roku zrzesza miliardy użytkowników z całego świata. Czy Twoja firma wykorzystuje jego potencjał? Bądź tam, gdzie Twoi klienci i skorzystaj z systemu reklamowego Facebook Ads, umożliwiającego dotarcie do użytkowników na Facebook’u, Instagramie oraz Messengerze!

Skorzystaj z reklam na Facebooku!

Reklama na Facebooku pozwoli Ci pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć wartość konwersji. Budowanie marki na zasięgu organicznym sprawi, że ominie Cię wiele możliwości rozwoju – skorzystaj z Facebook Ads i postaw na pełnię korzyści związaną z obecnością marki na Facebooku.

Co otrzymujesz w ofercie?

Nie musisz wiedzieć, jak stworzyć skuteczną reklamę dla swojej marki – jej zarządzaniem zajmiemy się za Ciebie. Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy ze specjalistą social media, z którym omówione zostaną potrzeby oraz oczekiwania względem działań. Wspólnie określimy również cele kampanii. Opracowanie strategii pozwoli nam stworzyć reklamy dopasowane do Twoich usług!

  PAKIET START   PAKIET BIZNES   PAKIET PRO
Ilość kreacji (postów) reklamowych w miesiącu do 4   do 6   sugerowana ilość kreacji 6-8 lub indywidualne ustalenia
Ilość celów reklamowych w miesiącu do 2   do 3   sugerowana ilość celów 6-8 lub indywidualne ustalenia
Raportowanie Podgląd wyników   Raport PDF   Raport PDF, omówienie wyników oraz konsultacje z dedykowanym Specjalistą Social Media
Rozwiń całą ofertę

Skorzystaj z reklam na Facebooku

Reklama na Facebooku pozwoli Ci pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć wartość konwersji. Budowanie marki na zasięgu organicznym sprawi, że ominie Cię wiele możliwości rozwoju – skorzystaj z Facebook Ads i postaw na pełnię korzyści związaną z obecnością marki na Facebooku.

Zalety reklamy na Facebooku

Każdego dnia na Facebooku pojawiają się tysiące nowych użytkowników. Facebook, gromadząc informacje o zachowaniach każdego z nich, daje ogromne możliwości precyzyjnego targetowania reklam! Reklamy na Facebooku nie wymagają dużego nakładu finansowego – kampanie Facebook Ads przynoszą wyjątkowe wyniki, nawet przy niższych budżetach. W oparciu o Piksel Facebooka – wyjątkowy fragment kodu, który pozwala na integrację systemu Facebook Ads z Twoją witryną – tworzymy skuteczne reklamy remarketingowe. Porzucone koszyki? Niedokończone płatności? Nigdy więcej.

Jak wygląda przebiega proces współpracy?

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przygotowujemy kompleksową strategię marketingową dla Twojej marki. W ramach naszej współpracy, otrzymujecie stały kontakt, wsparcie specjalistów oraz monitoring postępów kampanii – regularnie śledzimy wyniki oraz dbamy o interakcję z użytkownikami. Do reklam wykorzystujemy banery reklamowe przygotowane specjalnie dla Ciebie, przez nas zespół – działamy również na otrzymanych kreacjach graficznych oraz gotowych postach.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Reklamy

Rozbuduj swoje reklamy w Google i social media – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads i Facebook Ads. 

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Allegro Ads

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro!

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media! 

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!