Reklamy na Instagramie

Jak być jeszcze bliżej potencjalnych Klientów? Zacznij działania w Social Media! Pomożemy Ci prowadzić odpowiednią komunikację na różnych kanałach w mediach społecznościowych.

Skorzystaj z reklam na Instagramie!

Kompleksowe reklamy na Instagramie? Dobrze trafiłeś! Wysokie wyniki kampanii reklamowych, zwiększanie zasięgu, zbieranie nowych odbiorców – to tylko kilka efektów reklam na Instagramie, które możemy uzyskać dla Twojej marki.

Instagram pozwala na umieszczanie reklam w różnych formatach. Dzięki temu jesteśmy w stanie trafić do szerszej grupy odbiorców, zarówno tych, którzy preferują przeglądać treści udostępniane na Instagram Feed czy użytkowników, którzy wybierają formy video jak Instagram Reels.

Co otrzymujesz w ofercie?

Nie musisz wiedzieć, jak stworzyć skuteczną reklamę dla swojej marki – jej zarządzaniem zajmiemy się za Ciebie. Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy ze specjalistą social media, z którym omówione zostaną potrzeby oraz oczekiwania względem działań. Wspólnie określimy również cele kampanii. Opracowanie strategii pozwoli nam stworzyć reklamy dopasowane do Twoich usług!

  PAKIET START   PAKIET BIZNES   PAKIET PRO
Ilość kreacji (postów) reklamowych w miesiącu do 4   do 6   sugerowana ilość kreacji 6-8 lub indywidualne ustalenia
Ilość celów reklamowych w miesiącu do 2   do 3   sugerowana ilość celów 6-8 lub indywidualne ustalenia
Raportowanie Podgląd wyników   Raport PDF   Raport PDF, omówienie wyników oraz konsultacje z dedykowanym Specjalistą Social Media

Zalety reklamy na Instagramie

Instagram to nie tylko platforma do dzielenia się ułamkami swojego życia. To również ogromny potencjał rozwojowy dla marek, chcących być blisko użytkowników! Możliwość precyzyjnego targetowania reklam na Instagramie (jak również możliwość dotarcia do niemal każdego zakątka świata) sprawiają, że kampanie trafią tylko do osób, które będą nimi realnie zainteresowani. Kampanie na Instagramie nie wymagają dużych inwestycji, stosunkowo niski koszt pozwala uzyskać bardzo dobre efekty nawet przy mniejszych budżetach.Dbając o dobro naszych klientów, konfigurujemy narzędzia kontroli na wydatkami, dając pewność, że budżet reklamowy nie przekroczy maksymalnego progu.

Jak wygląda przebiega proces współpracy?

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przygotowujemy kompleksową strategię marketingową dla Twojej marki. W ramach naszej współpracy, otrzymujecie stały kontakt i wsparcie specjalistów, monitoring postępów kampanii – stale śledzimy wyniki oraz dbamy o interakcję z użytkownikami. Do reklam wykorzystujemy banery reklamowe przygotowane specjalnie dla Ciebie przez nas zespół – działamy również na otrzymanych kreacjach graficznych oraz gotowych postach.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Social Media

Rozbuduj swoje reklamy w innych social media – zapoznaj się z naszą ofertą Facebook Ads lub Reklama Linkedin Ads.

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

 

Reklama w marketplace

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro i Amazon!

 

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

 

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 

 

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media! 

 

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!