O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym!

Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów tej tematyki! Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google! Pomagamy naszym Klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach. Maksymalizujemy wypływające z tych działań korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe!

Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to trafiłeś do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać!

Czym się zajmujemy?

U

Pozycjonowanie stron

Google AdWords

Remarketing

Media społecznościowe

Analityka internetowa

Reklama sklepu internetowego

Reklama Gmail

i

Audyt stron

v

Marketing szeptany

Działamy kompleksowo! Przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań.

W tym wszystkim pomożemy Ci my – Alte Media.
Zespół specjalistów z pasją i wieloletnim doświadczeniem!

Nasze certyfikaty

Google Partners

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników. Nasze działania reklamowe, które wykonujemy dla Klientów, są oceniane przez Google na najwyższym poziomie. Możesz nas zweryfikować – kliknij w logo!

Google Elevator

Jesteśmy agencją wybraną przez Google do programu Google Elevator jako jedna z 20 agencji w Polsce o największym potencjalne wzrostu!

Google Adwords Qualified Individual

Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu reklamy sponsorowanej Google. Uzyskanie certyfikatu jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminów, poprzedzonych szkoleniami, zarówno z zakresu działań reklamowych w wynikach wyszukiwania jak i w całej Sieci Reklamowej. Nasze kampanie osiągają najwyższe CTR, a zdobyte doświadczenie pozwala na bezpieczne lokowanie budżetu!

Google Analytics Qualified Individual

Analiza i raportowanie wyników są podstawą wszystkich działań marketingowych. Nasi pracownicy posiadają indywidualne certyfikaty Google Analytics, których zdobycie uwarunkowane było udziałem w szkoleniu oraz pozytywnym zdaniem egzaminu. Nasze analizy pozwalają na zwiększanie liczby konwersji oraz zysków z witryn internetowych.

Sprawdź nasze referencje!

Pracujemy z firmami z całej Polski, ale wielu naszych Klientów pochodzi z Trójmiasta!

Alte Media jest partnerem biznesowym BIKOR od 2012 roku. Od początku współpracy Alte Media potrafiło sprostać naszym oczekiwaniom oraz postawionym wyzwaniom. Zespół Alte Media cechuje wysokie zrozumienie naszych celów marketingowych. Kampanie są wykonane wzorowo, a ich efekty poddawane są dokładnej analizie. Alte Media jest przede wszystkim bardzo elastyczną…

Konrad Wedekind

BIKOR Sp. z o.o., www.bikor.pl

W imieniu C.HARTWIG GDYNIA S.A. wyrażam zadowolenie i satysfakcję ze współpracy firmą Alte Media. Z przyjemnością obserwuję zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Wysoko oceniam indywidualne podejście i wysoki poziom realizowanych prac z zakresu aktualizacji strony, pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz prowadzenia kampanii AdWords.
Ewa Maj

C.HARTWIG GDYNIA S.A., www.chg.pl

Jako autoryzowany przedstawiciel INDECO z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi firmy Alte Media w zakresie marketingu internetowego, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera w interesach. Firma Alte Media to zespół profesjonalistów, który doskonale wie jak perfekcyjnie wykonać swoje zadania.
Dariusz Manikowski

INDECO WYBRZEŻE, www.indecoszafynamiare.pl

Nasi klienci!

Rozpocznij marketing internetowy!

Jesteś gotowy na zmiany i osiągnięcie sukcesu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!