Reklama LinkedIn Ads

Działasz w segmentach B2B? LinkedIn to kanał skierowany szczególnie w stronę marek profesjonalnych. Budowanie sieci kontaktów, poszukiwanie partnerów czy pierwsze wyjście na rynek – kampanie reklamowe LinkedIn umożliwiają dotarcie do biznesowej społeczności.

Skorzystaj z reklam na LinkedIn!

LinkedIn w ostatnich latach podbija środowisko europejskie – również polskie! W tym momencie liczba użytkownikó LinkedIna liczona jest w milionach – są to osoby specjalizujące się w różnych branżach, o różnym stopniu doświadczenia. Reklamy LinkedIn polecane są szczególnie firmom pragnącym wejść na rynek B2B, bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa. 

Co otrzymujesz w ofercie?

Nie musisz wiedzieć, jak stworzyć skuteczną reklamę dla swojej marki – jej zarządzaniem zajmiemy się za Ciebie. Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy ze specjalistą social media, z którym omówione zostaną potrzeby oraz oczekiwania względem działań. Wspólnie określimy również cele kampanii. Opracowanie strategii pozwoli nam stworzyć reklamy dopasowane do Twoich usług!

  PAKIET START   PAKIET BIZNES   PAKIET PRO
Ilość kreacji (postów) reklamowych w miesiącu do 4   do 6   sugerowana ilość kreacji 6-8 lub indywidualne ustalenia
Ilość celów reklamowych w miesiącu do 2   do 3   sugerowana ilość celów 6-8 lub indywidualne ustalenia
Raportowanie Podgląd wyników   Raport PDF   Raport PDF, omówienie wyników oraz konsultacje z dedykowanym Specjalistą Social Media
Rozwiń całą ofertę

Zalety reklamy na LinkedIn

Kampanie na LinkedIn pozwalają kierować reklamy do osób mocno związanych ze środowiskiem biznesowym. Możliwości analityczne samego LinkedIn’a oraz dodatkowe narzędzia umożliwiające zbieranie danych z witryny, jak autorski kod LinkedIn – Insight Tag, pozwalają na precyzyjne targetowanie oraz optymalizację kampanii względem stanowisk, doświadczenia czy celów zawodowych użytkowników.

Jak wygląda przebiega proces współpracy?

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przygotowujemy kompleksową strategię marketingową dla Twojej marki. W ramach naszej współpracy, otrzymujecie stały kontakt, wsparcie specjalistów oraz monitoring postępów kampanii – regularnie śledzimy wyniki oraz dbamy o interakcję z użytkownikami. Do reklam wykorzystujemy banery reklamowe przygotowane specjalnie dla Ciebie, przez nas zespół – działamy również na otrzymanych kreacjach graficznych oraz gotowych postach.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Pozycjonowanie

Zdobywaj klientów, potęguj zyski, wyprzedzaj konkurencje! Sprawimy, że bez konieczności wykupienia płatnych reklam, pozyskasz nowych klientów!

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Allegro Ads

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro!

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media! 

A także…

  • Rozbuduj swoje reklamy w Google – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads.
  • Razem z nami promuj swoje produkty na Amazonie i docieraj do klientów z całego świata! 
  • Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 
  • Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny. 
  • Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!
  • Daj się zobaczyć w wynikach organicznych Google – zostaw nam pozycjonowanie swojego sklepu!

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!