Media społecznościowe

Jak być jeszcze bliżej potencjalnych Klientów? Zacznij działania w Social Media! Pomożemy Ci prowadzić odpowiednią komunikację na różnych kanałach w mediach społecznościowych.

Skorzystaj z reklam w Social Media!

Przedstaw swoją firmę na Facebooku, Instagramie, LinkedIn lub wizytówce Google. Po co? Te media pomogą Ci zyskać jeszcze większe grono odbiorców oraz zdobyć prawdziwych fanów Twojej marki! Gwarantujemy Ci, że przełoży się to również na popularność Twojej firmy oraz sprzedaż jej produktów.

Social Media to szybki i bezpośredni kontakt z Klientami. Dzięki niemu budujesz relacje oraz zdobywasz zaufanie Twoich odbiorców.

Obsługa kanałów Social Media

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn.. które z kanałów wybrać do promocji własnej marki i co najważniejsze.. gdzie znaleźć czas na kompleksową obsługę użytkowników? Prowadzimy profile firmowe i osobiste marek, realizując założone cele biznesowe – realnie wpływając na wzrost rozpoznawalności poprzez budowanie wizerunku marki.

Dlaczego warto wybrać marketing w Social Media?

To szybki sposób, żeby:
  • zwiększyć sprzedaż
  • dotrzeć do szerokiego grona odbiorców
  • zbudować świadomość marki

Postaw na kompleksową obsługę

Media społecznościowe zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników. To idealny moment, aby pokazać swoją markę w sieci, korzystając z możliwości serwisów w zakresie działań organicznych i płatnych. Social media stanowią prawdziwe narzędzie biznesowe dla firm – pozwalające budować wizerunek marki oraz pozostawać w stałym kontakcie z aktywnymi użytkownikami.

Co otrzymujesz w ofercie?

Skutecznie, znaczy kompleksowo – tak zajmujemy się obsługą profili naszych klientów. Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy ze specjalistą social media, z którym omówione zostaną potrzeby oraz oczekiwania względem działań. Wspólnie określamy również cel marki. Działamy w obszarze produkcji postów, konfigurujemy wiadomości automatyczne, uzupełniamy profil w niezbędne treści oraz pozostajemy w kontakcie z użytkownikami Twojej marki.

PAKIET START PAKIET BIZNES PAKIET PRO
Nasza rekomendacja dla pakietu firmy lokalne małe i średnie przedsiębiorstwa, działające lokalnie oraz online, firmy ze stałą ofertą duże korporacje o zasięgu krajowym i zagranicznym, sklepy online z dużą ilością produktów, firmy podające wiadomości, portale rozrywkowe
Ilość postów / mc do 5 na 1-2 kanały do wyboru do 10 na 1-2 kanały do wyboru do 20 na 1-3 kanały do wyboru
Indywidualna strategia
na podstawie briefu

na podstawie briefu i monitoringu rynku

na podstawie briefu, monitoringu rynku i przeglądu konkurencji
Obsługa profilu w Social Mediach
Obsługa reklam sponsorowanych zgodnie z wybranym pakietem PPC zgodnie z wybranym pakietem PPC zgodnie z wybranym pakietem PPC
Materiały graficzne, na których pracujemy zdjęcia od Klienta, materiały z banku zdjęć zdjęcia od Klienta, materiały z banku zdjęć, materiały komercyjne zdjęcia od Klienta, materiały z banku zdjęć, materiały komercyjne
Kreacje tekstowe
+ dedykowany Twojej firmie slogan i #GRATIS
Uzupełnianie profilu zgodnie z najnowszymi możliwościami
Tworzenie i obsługa wydarzeń na Facebooku
na bazie przesłanych przez Klienta materiałów

na bazie materiałów przesłanych przez Klienta oraz stworzonych przez nas
Posty konkursowe
Odpowiedzi na komentarze
do 1h, tylko dotyczące publikowanego contentu

do 2h, tylko dotyczące publikowanego contentu
Odpowiedzi na wiadomości prywatne
kreowanie automatycznych wiadomości

kreowanie automatycznych wiadomości oraz odpowiedzi na zapytania dotyczące publikowanego contentu
Comiesięczne raportowanie Raport PODSTAWOWY Raport ROZSZERZONY Raport PREMIUM
Rozwiń całą ofertę

Dlaczego warto przekazać prowadzenie profili social media agencji?

Większość marek dostrzegła możliwości social mediów i buduje na ich podstawie wizerunek własnej marki. Wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami. Czasy, w których Facebook czy Instagram, służyły do publikowania statusów i zdjęć, już dawno minęły. Powstało wiele nowych możliwości i udogodnień – zwiększyły się również oczekiwania użytkowników. Nieumiejętne prowadzenie profili w social mediach, może wyrządzić szkody w wizerunku marki. Przekazując obsługę profili doświadczonej agencji, masz pewność, że dbamy kompleksowo od każdy obszar komunikacji- od odpowiedniego dobrania treści, przygotowania kreacji graficznych – kończąc na obsłudze kontaktu z użytkownikami. Decyzje podejmujemy w oparciu o fakty – stawiamy na dane analityczne, nie własne domysły!

Jak wygląda przebiega proces współpracy?

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, przygotowujemy kompleksową strategię marketingową dla Twojej marki. W ramach naszej współpracy, otrzymasz stały kontakt i wsparcie specjalistów. Omawiamy długoterminową strategię działań, dopasowując się do Twoich potrzeb. Komunikacja, to dla nas podstawa – dlatego zawsze jesteśmy dostępni, aby Ci pomóc. Tworzymy posty oraz banery graficzne w oparciu o nasze i Twoje pomysły – działamy również na otrzymanych kreacjach graficznych oraz gotowych postach.

Facebook

Najbardziej znany obecnie portal społecznościowy to społeczność ponad 11 milionów Polaków oraz ponad miliarda użytkowników z całego świata. Właśnie on jest Twoją szansą na zyskanie rozgłosu, nowych Klientów oraz zwiększenie sprzedaży!

Instagram

Drugi, zaraz po Facebooku, najpopularniejszy kanał Social Media. Codziennie miliardy użytkowników przegląda na nim zdjęcia innych, w tym także interesujących ich produktów. Pozwól, aby pokochali oni również Twoje usługi!

Twitter

Co powinieneś zrobić, gdy Twoja firma ma wiele do przekazania swoim Klientom oraz partnerom? Zacznij zamieszczać wpisy, które doskonale zastępują bloga. Bądź w miejscu, które staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Teraz nawet politycy tweet’ują!

Wizytówka Google

Pokaż się od jak najlepszej strony! Wizytówka Google jest pierwszą informacja, jaką otrzymują użytkownicy po wpisaniu nazwy firmy w wyszukiwarkę. Musisz więc zadbać, aby wyglądała profesjonalni i żeby nie zabrakło na niej aktualności na temat Twoich usług.

Linked In

Ten portal jest Twoją szansą na wzmocnienie wizerunku firmy w oczach przyszłych pracowników, konkurencji oraz ludzi z branży. Twórz eksperckie materiały, dodawaj wzmianki na temat produktów i usług oraz zachęć do współpracy z Twoją marką!

YouTube

Chcesz dotrzeć do swoich Klientów wykorzystując drugą najpopularniejszą wyszukiwarkę w Polsce i najczęściej odwiedzaną stronę z filmami? Stwórz ciekawy materiał na temat swojej marki – pozwól zauważyć się na YouTube!

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Pozycjonowanie

Zdobywaj klientów, potęguj zyski, wyprzedzaj konkurencje! Sprawimy, że bez konieczności wykupienia płatnych reklam, pozyskasz nowych klientów!

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Reklama w marketplace

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro i Amazon!

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media! 

A także…

  • Rozbuduj swoje reklamy w Google – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads.
  • Razem z nami promuj swoje produkty na Amazonie i docieraj do klientów z całego świata! 
  • Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 
  • Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny. 
  • Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!
  • Daj się zobaczyć w wynikach organicznych Google – zostaw nam pozycjonowanie swojego sklepu

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!