Reklamy Google Ads

Dzięki kampanii Google Ads możesz wyświetlać reklamy swoich produktów i usług potencjalnym klientom w internecie – zarówno w wyszukiwarce Google oraz na milionach stron sieci reklamowej Google Display Network

Zdobądź więcej Klientów. Twój cel to pozyskanie nowych odbiorców oraz zwiększenie sprzedaży online i w sklepie stacjonarnym? Dzięki reklamie w Google Ads osiągniesz go bardzo szybko!

Sprzedawaj zainteresowanym. Google Ads pozwoli Ci kierować reklamę do osób skłonnych do skorzystania z Twojej oferty. Pokażesz się im dokładnie w tym momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

Promuj się lokalnie i globalnie. Dzięki reklamie w Google dotrzesz do osób w wybranych krajach, określonych regionach lub miastach – a nawet tych, które znajdują się blisko Twojego sklepu stacjonarnego.

Co otrzymujesz w ofercie?

Wspólne działania rozpoczniemy od rozmowy z naszym doradcą klienta. Dzięki niej uda się wypracować skuteczną strategię, która pozwoli na zdobycie określonych celów.


PAKIET START PAKIET BIZNES PAKIET PRO
Audyt strony www
Wykonamy analizę strony www oraz ruchu na niej, by wskazać ewentualne obszary do poprawy przed uruchomieniem kampanii Google Ads
Uruchomienie kampanii Google Ads
Utworzymy, skonfigurujemy i uruchomimy efektywną kampanię reklamową Ads (Adwords) dla wybranych słów kluczowych i grup docelowych klientów.
do 5 grup reklamowych do 10 grup reklamowych do 20 grup reklamowych
Dostępne kanały Wybierz 2 Wybierz 4 Wybierz 6
Sieć wyszukiwania
Reklamy tekstowe w wynikach wyszukiwania Google pokazywane użytkownikom, którzy szukają Twoich produktów i usług.
Sieć reklamowa GDN
Zawierają logo Twojej marki, niestandardowy nagłówek i wiele produktów. Reklamy te są wyświetlane w odpowiednich wynikach wyszukiwania zakupów i pomagają zwiększać odkrywanie marki wśród klientów szukających podczas zakupów produktów podobnych.
Reklama na Gmailu GSP
Docieraj do użytkowników Gmail bezpośrednio w ich skrzynce odbiorczej, w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych
Reklamy produktowe PLA
Reklama Google Zakupy dla sklepów internetowych, które chcą prezentować swoje produkty w postaci zdjęć, opisów i cen bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.
Remarketing produktowy
Powracaj z przekazem reklamowym do klientów, którzy odwiedzili twoją stronę www lub sklep internetowy i nie dokonali zakupu.
Mierzenie i raportowanie wyników
Dedykowany panel klienta Raport generowany automatycznie Raport opracowywany indywidualnie
Rozwiń całą ofertę
Dlaczego warto wybrać
Google Ads?
To szybki sposób, żeby:
  • uzyskać najwyższe pozycje w Google
  • wypromować Twoją markę i jej usługi
  • zwiększyć zyski z działalności w sieci

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Social Media

Rozbuduj swoje reklamy w social media – zapoznaj się z naszą ofertą Facebook Ads.

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Reklama w marketplace

Razem z nami promuj swoje produkty na Allegro i Amazon!

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania. 

Copywriting

Przygotowujemy atrakcyjne treści, które naprawdę sprzedają! Zapytaj o bezpłatną wycenę oferty copywritingu. Tworzymy content na strony, sklepy i social media! 

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!