Marketing internetowy

Goraj

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obszar marketingu, który koncentruje się na promowaniu produktów lub usług za pomocą internetu. W ramach działań marketingowych w Internecie można wykorzystać szereg narzędzi, takich jak reklamy na stronach internetowych, kampanie emaillingowe czy social media marketing. Istotną cechą tej dziedziny jest możliwość dokładnego monitorowania efektywności poszczególnych działań, co pozwala na ciągłe doskonalenie procesów i uzyskanie lepszych wyników. Marketing internetowy stał się nieodłącznym elementem strategii marketingowych różnych firm i biznesów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zyskać większą widoczność i przyciągnąć nowych klientów w przestrzeni internetowej.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy klientom sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, obejmujące opracowanie pełnej strategii dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz jej wdrożenie. Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżąco ulepszać nasze wspólne działania. Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś właśnie do odpowiednich osób! Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci.

Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że wykonujemy najlepsze działania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć na niektóre trzeba trochę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość