Oferta

Media społecznościowe

Jak być jeszcze bliżej potencjalnych Klientów? Zacznij działania w Social Media! Pomożemy Ci prowadzić odpowiednią komunikację na różnych kanałach w mediach społecznościowych.

Przedstaw swoją firmę na Facebooku, Instagramie, LinkedIn lub wizytówce Google. Po co? Te media pomogą Ci zyskać jeszcze większe grono odbiorców oraz zdobyć prawdziwych fanów Twojej marki! Gwarantujemy Ci, że przełoży się to również na popularność Twojej firmy oraz sprzedaż jej produktów.

Media społecznościowe

Social Media to szybki i bezpośredni kontakt z Klientami. Dzięki niemu budujesz relacje oraz zdobywasz zaufanie Twoich odbiorców.

Rozpocznij działania na portalach społecznościowych:

Facebook

Najbardziej znany obecnie portal społecznościowy to społeczność ponad 11 milionów Polaków oraz ponad miliarda użytkowników z całego świata. Właśnie on jest Twoją szansą na zyskanie rozgłosu, nowych Klientów oraz zwiększenie sprzedaży!

Instagram

Drugi, zaraz po Facebooku, najpopularniejszy kanał Social Media. Codziennie miliardy użytkowników przegląda na nim zdjęcia innych, w tym także interesujących ich produktów. Pozwól, aby pokochali oni również Twoje usługi!

Twitter

Co powinieneś zrobić, gdy Twoja firma ma wiele do przekazania swoim Klientom oraz partnerom? Zacznij zamieszczać wpisy, które doskonale zastępują bloga. Bądź w miejscu, które staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Teraz nawet politycy tweet’ują!

Wizytówka Google

Pokaż się od jak najlepszej strony! Wizytówka Google jest pierwszą informacja, jaką otrzymują użytkownicy po wpisaniu nazwy firmy w wyszukiwarkę. Musisz więc zadbać, aby wyglądała profesjonalni i żeby nie zabrakło na niej aktualności na temat Twoich usług.

Linked In

Ten portal jest Twoją szansą na wzmocnienie wizerunku firmy w oczach przyszłych pracowników, konkurencji oraz ludzi z branży. Twórz eksperckie materiały, dodawaj wzmianki na temat produktów i usług oraz zachęć do współpracy z Twoją marką!

YouTube

Chcesz dotrzeć do swoich Klientów wykorzystując drugą najpopularniejszą wyszukiwarkę w Polsce i najczęściej odwiedzaną stronę z filmami? Stwórz ciekawy materiał na temat swojej marki – pozwól zauważyć się na YouTube!

Zobacz nasze realizacje – możemy tworzyć je również dla Ciebie!

Rozpocznij dzialania w social mediach!

Chcesz zaistnieć w mediach społecznościowych? Powierz nam prowadzenie profili w social mediach!