Google Elevator – nowe wyzwania czas start!

Piątek w Alte Media to czas podsumowań minionych tygodni. To też świetny moment, żeby zakomunikować dobrą nowinę, która sprawia, że wypływamy na jeszcze szersze wody biznesu. Nasza agencja marketingu internetowego, która jest Partnerem Google, została zaproszona do wzięcia udziału w programie Google Elevator.

Czym jest Google Elevator?

Za tą brzmiącą dość enigmatycznie nazwą kryje się prestiżowy program, mający zagwarantować agencjom przyspieszenie rozwoju biznesu. W Google Elevator bierze udział  tylko 20 wybranych przez Google agencji digitalowych z Polski. Udział w programie umożliwił fakt nieustannego rozwijania umiejętności z zakresu zaawansowanych technik reklamy online, co potwierdzają certyfikaty Google AdWords i Google Analytics. Ważnym czynnikiem okazał się również wyniki efektywności kampanii reklamowych, prowadzonych przez Alte Media.

Efektywna praca i chęć ciągłego udoskonalania oferty agencji zostały zauważona nie tylko przez grono klientów, które stale się zwiększa.

Z jakimi korzyściami wiąże się Google Elevator?

Przez 6 miesięcy wytężonej pracy, upływającej pod znakiem szkoleń i spotkań z doświadczonymi praktykami biznesu, agencja Alte Media ma za zadanie w pełni wykorzystać swój potencjał na rozwój. Oznacza też położenie jeszcze większego nacisku na budowanie trwałych relacji z  klientami. Program Google Elevator dotyka bowiem tematów procesów biznesowych, komunikacji w zespole oraz podnoszenia jakości usług, które przyczyniają się do zbudowania silnej pozycji agencji. Efektywne działania Alte Media, związane z obszarem marketingu internetowego, pozwolą więc naszym klientom na bardzo precyzyjne dotarcie do wybranej grupy odbiorców.

Nadchodzące miesiące będą czasem szkoleń, konsultacji, a także wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży. Dzięki nim agencja dopracuje m.in. procesy wewnętrzne oraz jakość obsługi klienta.

Nasz CEO Łukasz dodaje: Rozwijamy się dla naszych Klientów od lat. Ciągle udoskonalamy procesy ich obsługi, działania biznesowe oraz realizację i jakość świadczonych usług. Bardzo cieszy nas, że Google dostrzegło nasze starania i potencjał agencji do przejścia na wyższy poziom. Wprawdzie zespół Alte Media czeka sporo pracy przez następne 6 miesięcy pod okiem grona ekspertów Google, ale wiemy, że będzie warto. Wyjdziemy po programie jako silniejsza firma, zdolna do podejmowania każdego wyzwania marketingu internetowego!

To wszystko jednak przed nami. Wielki sukces rodzi się małymi krokami. Pamiętamy o tym i… zabieramy się do dalszej pracy!

Tak pracowaliśmy na spotkaniu w biurze Alte Media:

spotkanie w biurze Alte Media Google Elevator

A tak przywitała nas warszawska siedziba Google:

Wszystkie ręce na pokład, działamy!

Skontaktuj się z nami  Aleksandra
  Autor

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  29.09 2017

  Szybko ładująca się strona a konwersja #SpeedUpWeek

  Czytaj dalej →
  29.09 2017

  Szybko ładująca się strona a konwersja #SpeedUpWeek

  Czytaj dalej →
  29.09 2017

  Szybko ładująca się strona a konwersja #SpeedUpWeek

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.