Usługa serwisowa 

W Alte Media proponujemy stałą, kompleksową usługę serwisową, w ramach której dokonamy wszelkich koniecznych kopii zapasowych, aktualizacji i dowolnych, możliwych do wykonania zmian na stronie lub sklepie. Prace odbywają się w ramach zakładanych godzin serwisowych przypadających na każdy miesiąc. Oferujemy pełne wsparcie specjalistów webdev: programistów, webdeveloperów i grafików komputerowych przy pracach doraźnych, rozwijaniu stron i utrzymywaniu ich w jak najlepszej kondycji.

Kompleksowa opieka nad stronami www i sklepami internetowymi

Strony internetowe, które regularnie dostarczają treści dla użytkowników końcowych, są szczególnie narażone na błędy w funkcjonowaniu i inne niebezpieczeństwa związane z niedziałającymi modułami i brakiem aktualizacji. Każdego miesiąca pojawiają się nowe wersje wtyczek i szablonów – zmieniają się także zalecenia dotyczące używanych na serwerze wersji PHP. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o poprawne działanie wszystkich elementów strony internetowej. W przypadku sklepów dodatkową i kluczową kwestią jest także zadbanie o poprawne działanie wszystkich wprowadzanych funkcjonalności. Tak, aby użytkownik był w stanie bez przeszkód dokonać zakupu potrzebnych produktów.

Audyt użyteczności to pierwszy krok w celu optymalizacji Twojego sklepu. Dzięki niemu dowiesz się, czy witryna jest zrozumiała i przejrzysta dla odwiedzających ją osób, a także czy treści dostępne na niej przekonują lub zniechęcają do skorzystania z Twojej oferty.

Na jaki zakres wsparcia możesz liczyć?

Każde zgłoszenie rozpatrujemy w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Pracujemy głównie na systemach zarządzania treścią (CMS) WordPress i PrestaShop, ale jesteśmy w stanie w mniejszym zakresie wprowadzać także zmiany na systemach autorskich lub innych, takich jak Shoper, IdoSell, Joomla, ShopGold, RedCart czy osCommerce. Wiele jednak zależy od odgórnych możliwości i otwartości na modyfikacje danego CMS, dlatego w przypadku innych CMS niż WordPress i PrestaShop wymagamy uprzednich konsultacji planowanych zmian.

Szczegółowy zakres działań naszych specjalistów obejmuje:

  • natychmiastową reakcję na awarie i problemy
  • administrację stron i sklepów 
  • rozbudowę strony o nowe funkcjonalności
  • instalację pluginów i aktualizacje oprogramowania
  • optymalizację i przyspieszenie działania strony
  • publikację treści (tekst, grafika)
  • wsparcie w zakresie zmian graficznych on-site
  • poprawę wyświetlania strony i zmiany wizualne
  • kopie zapasowe
  • konsultacje i doradztwo.

Dlaczego warto zdecydować się na usługę serwisową?

Usługa serwisowa to przede wszystkim świetne uzupełnienie oferty Alte Media dla Klientów, którzy korzystają z pomocy naszych specjalistów w innym zakresie. Szczególnie polecamy ją firmom i instytucjom, w których nie ma konieczności zatrudniania na pełen etat wykwalifikowanych programistów i webdeveloperów. Obsługa serwisowa stron internetowych i sklepów jest czymś nieuniknionym, a robienie wszystkich czynności związanych z wprowadzaniem modyfikacji na stronie na własną rękę może skutkować pojawieniem się licznych błędów.

Zaletą usługi serwisowej Alte Media jest możliwość dopasowania jej do potrzeb prowadzonego biznesu. Wystarczy wskazać liczbę godzin w miesiącu, w których nasi specjaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby rozwiązać pojawiające się problemy. Dzięki temu zyskasz pewność, że cokolwiek się nie wydarzy, #AlteTeam będzie w pogotowiu i możliwie jak najszybciej naprawi usterkę. Z doświadczenia wiemy, że minimalną opcją skorzystania z usługi serwisowej są cztery godziny w miesiącu. Jest to optymalne rozwiązanie, które nie nadwyręży budżetu, zapewniając profesjonalne wsparcie przy obsłudze strony bądź sklepu.

Usługa serwisowa dla nowych Klientów

Jeśli szukasz pomocy w prowadzeniu witryny internetowej i trafiłeś na naszą stronę, to nie może być przypadek. Od lat zajmujemy się optymalizacją stron internetowych i sklepów pod konkretne wymagania Klienta. Jeśli więc widzisz problem na swojej stronie, ale nie wiesz, jak go rozwiązać, a z ust freelancerów padają kosmiczne kwoty za wykonanie usługi, zapraszamy do nas. Już podczas pierwszego spotkania przekonasz się, że warto zaufać specjalistom Alte Media i zostać na dłużej.

Usługę serwisową dla nowych Klientów polecamy wszystkim, bez względu na platformę, na której przyjdzie nam pracować. Uwielbiamy wyzwania, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do WordPressa i PrestaShop. Jak już wspominaliśmy we wstępie, działamy również na mniej znanych, często autorskich systemach CMS. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi pozycjami w naszej ofercie, które z łatwością połączysz z usługą serwisową. Chętnie pomożemy osiągnąć Ci wyniki, o jakich nie śniło się filozofom!

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Reklamy w sieci

Rozbuduj swoje reklamy w Google i social media – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads i Facebook Ads.

Globalny zasięg

Razem z nami promuj swoje produkty na Amazonie i docieraj do klientów z całego świata!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania.

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Pozycjonowanie

Daj się zobaczyć w wynikach organicznych Google – zostaw nam pozycjonowanie swojego sklepu!

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!