Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to jeden z głównych obszarów działalności Alte Media. Budujemy je w oparciu o sprawdzony system CMS WordPress WP, który jest łatwy w obsłudze, daje dostęp do nieograniczonej liczby rozszerzeń i posiada wiele dodatkowych funkcjonalności. Nasze strony www wyróżnia użyteczność, przemyślany rozkład elementów oraz niepowtarzalny design. Wszystkie zastosowane rozwiązania dokładnie testujemy, co pozwala uniknąć błędów i daje przestrzeń do ewentualnych zmian. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od rozmowy, podczas której wspólnie ustalamy zakres działań i przedstawiamy harmonogram prac. Wierzymy w otwartą komunikację, dlatego w razie jakichkolwiek problemów wystarczy się z nami skontaktować.

Jakie rodzaje stron tworzymy?

Oferta Alte Media obejmuje cztery rodzaje stron, wśród których znalazły się:

  • One page – będące wizytówką firmy
  • Landing page – pozwalające prowadzić skuteczne działania marketingowe
  • Strony branżowe – do 5 zakładek w pasku nawigacyjnym
  • Rozbudowane strony informacyjne z nielimitowaną liczbą zakładek i podstron.

Czym są strony one page?

Strony one page składają się z jednej karty i stanowią wizytówkę firmy. Tworzy się je w przypadku małych biznesów, które dopiero wchodzą na rynek lub nie posiadają rozbudowanej oferty. Ich największą zaletą jest przejrzystość oraz przystosowanie do urządzeń mobilnych. Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w jednym miejscu, dzięki czemu strona jest czytelna. Są też zdecydowanie tańszą opcją niż strony multi page.

Landing page, czyli strona docelowa 

Landing page może być częścią witryny lub osobną stroną, która będzie zachęcać odwiedzających do wykonania konkretnej czynności. Może to być np. zapoznanie się z nowym produktem lub skorzystanie z promocji. Tworzy się je w ramach kampanii marketingowych, aby zwiększyć konwersję. Ich główną cechą jest prostota, a najważniejszym elementem jest widoczny przycisk CTA (call to action).

Strona branżowa dla większych przedsiębiorców

Strona branżowa to nic innego jak w pełni profesjonalna witryna składająca się z maksymalnie pięciu zakładek. Zazwyczaj są to: o nas, produkty/usługi, inne strony informacyjne, kontakt. Tworzy się ją w celu wypromowania swojego biznesu w internecie. Można zawrzeć na niej znacznie więcej informacji niż w przypadku stron one page, co w połączeniu z działaniami SEO pozytywnie wpłynie na widoczność strony w wyszukiwarkach.

Profesjonalne strony o rozbudowanej strukturze informacji

Ostatnim rodzajem stron, jakie tworzymy, są profesjonalne witryny z nielimitowaną liczbą zakładek i podstron. Sprawdzają się w przypadku przedsiębiorców, którzy działają globalnie oraz firm oferujących szeroki zakres usług. Ich stworzenie wymaga znacznie większego nakładu pracy, dlatego terminy ustalane są indywidualnie. Warto zainwestować w ten typ strony, jeśli firma posiada rozbudowaną ofertę produktów i usług. Ich odpowiednia prezentacja przyniesie wymierne korzyści dla biznesu!

Zasady współpracy Alte Media

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym z przedstawicielami po stronie Klienta, spotykając się również na wideokonferencjach lub rozmawiając telefonicznie. Celem tych działań jest podsumowanie poszczególnych etapów realizacji zlecenia. A ponieważ praca jest naszą pasją, z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie nurtujące Klientów pytania, świadcząc tym samym usługi doradcze. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wiedza i doświadczenie naszego zespołu specjalistów oraz jasno określone zasady współpracy z Klientem.

Jak pracujemy?

Etap I 

Przedstawiamy ofertę cenową wraz ze wstępną specyfikacją – opisem działania i zawartości strony.

Etap II

Akceptacja oferty, podpisanie umowy, przygotowanie harmonogramu prac, a w przypadku nowych sklepów wybór konkretnego systemu CMS oraz szablonu lub przygotowanie wstępnego projektu graficznego.

Etap III

Projekt graficzny poddajemy pod dyskusję, Klient akceptuje go, odrzuca lub prosi o modyfikację.

Etap IV

Przygotowujemy kolejne projekty, aż do akceptacji końcowej Klienta.

Etap V

Po akceptacji projektu graficznego realizujemy stronę.

Etap VI

Uruchamiamy stronę na serwerze docelowym pod wybraną domeną.

Dlaczego warto powierzyć budowę strony Alte Media?

Agencja Alte Media działa na rynku od prawie 20 lat świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu marketingu internetowego. Tworzymy profesjonalne strony www, dbamy o to, by były widoczne w sieci i uzupełniamy je o wartościowy content. Ciągle się rozwijamy, biorąc udział w licznych szkoleniach branżowych i powiększając zespół o nowych specjalistów. Nasi Klienci co miesiąc otrzymują szczegółowy raport z wynikami prowadzonych działań, dzięki czemu są w stanie na bieżąco sprawdzać postępy prac. Tworzymy strony dla różnych branż, więc nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. A jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto sprawdź, co o współpracy z Alte Media sądzą nasi Klienci.

Strona internetowa potrzebna od zaraz? Nie ma problemu! Dla #AlteTeamu nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak chwilę poczekać.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Reklamy w sieci

Rozbuduj swoje reklamy w Google i social media – zapoznaj się z naszą ofertą Google Ads i Facebook Ads.

Globalny zasięg

Razem z nami promuj swoje produkty na Amazonie i docieraj do klientów z całego świata!

Refresh

Konkurencyjna strona lepiej wygląda i przez to zabiera Ci klientów? Poinformuj nas, a przedstawimy Ci dodatkowo płatne możliwości – odświeżymy layout i wprowadzimy nowoczesne rozwiązania.

Administrowanie

Administrowanie i serwisowanie strony zostaw profesjonalistom. Zwróć się do nas, by już nigdy nie martwić się o utratę klientów związaną z awarią witryny.

Audyt UX

Zwiększamy konwersję, tworząc stronę dostosowaną pod pozytywne doświadczenia użytkownika. Wykup u nas audyt UX!

Pozycjonowanie

Daj się zobaczyć w wynikach organicznych Google – zostaw nam pozycjonowanie swojego sklepu!

Chcesz poprawić widoczność
Twojej firmy w Google?

Pomożemy Ci prześcignąć konkurencję!