Szkolenia i kursy SEO oraz AdWords

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Wiemy, jak prowadzić skuteczne działania reklamowe online. Przyszedł czas na to, aby podzielić się naszą wiedzą również z Tobą!

Nauczymy Cię skutecznego marketingu internetowego

Nasze szkolenia to praktyczne umiejętności i poszerzanie horyzontów. Eksperci marketingu internetowego pokażą Ci na prawdziwych case study, jak statecznie promować Twoją markę w Internecie. Nauczymy Cię obsługi konkretnych narzędzi i podpowiemy jak korzystać z nich efektywnie.

Jako Certyfikowany Partner Google zapewniamy najwyższy poziom naszych warsztatów. Wszyscy nasi eksperci to praktycy z pełną Certyfikacją Google. Udowodnimy, że marketing internetowych może być przejrzysty, przystępny, a przede wszystkim praktyczny i skuteczny. Dzięki nam szybko przyswoisz nowe informacje, a zdobyte umiejętności przekujesz w sukces firmy na rynku.

Obiecujemy, że nie zmarnujemy ani chwili Twojego cennego czasu, a każda minuta naszego spotkania będzie przybliżać Cię do sukcesu Twojej firmy w internecie.

Skutecznie działająca kampania Google AdWords, to dla Ciebie czarna magia? Pokażemy Ci, jak w prosty i szybki sposób możesz wypromować swoją stronę i wykorzystać to narzędzie do pozyskiwania klientów. W czasie szkolenia będziesz mógł uruchomić swoją pierwszą kampanię. Zobaczysz jakie to proste! »

Rozpocznij marketing internetowy!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania i poznać tajniki reklamy w AdWords?