Oferta

Reklama display – sieć reklamowa

Reklamy Google Ads w sieci reklamowej mogą wyświetlać się praktycznie w całej sieci oraz we wszystkich dostępnych użytkownikom aplikacjach – Ty wybierasz tematykę witryn, na których pojawi się Twoja promocja. To ogromna szansa na sprzedaż Twoich usług w sieci!

Tekstowa lub graficzna reklama, która może trafić nawet do 80% użytkowników Internetu z całej Polski. Największe portale i serwisy internetowe mogą wyświetlać reklamę Twojej strony. Szerokie możliwości wyboru grupy docelowej zarówno ze względu na profil internautów, jak i tematykę portalu. Reklamy wyświetlać mogą się tylko wybranym użytkownikom i na wybranych przez Ciebie stronach.

Wybierz grupę odbiorców ze względu na:

wpisywane słowa kluczowe,

tematy – strony związane z konkretną tematyką np. motoryzacją, sportem, edukacją itp.

strony, na których w treści znajdują się wybrane słowa kluczowe,

miejsca docelowe – konkretne adresy stron,

zainteresowania – każdy użytkownik zostawia po sobie ślad w wyszukiwarce Google w postaci stron, fraz i tematów jakimi był zainteresowany. W tym przypadku ważne są dane o internaucie, nie tematyka portali.

Wybierz grupę odbiorców ze względu na:

h

Reklamy tekstowe

Podobnie jak reklamy w wyszukiwarce, reklamy tekstowe na stronach partnerskich składają się z nagłówka, dwóch linii tekstu oraz adresu URL.

Banery

Do utworzenia reklamy możesz wykorzystać treści multimedialne, a także niestandardowe układy, elementy interaktywne czy animacje.

Reklamy w Gmailu

Wyświetlaj spersonalizowane reklamy w Gmailu, które użytkownicy mogą zapisać, przesłać dalej lub rozwinąć w swojej skrzynce odbiorczej.

Reklamy w aplikacjach

Możesz utworzyć kampanię kierowaną na określone kategorie aplikacji mobilnych, a także śledzić skuteczność reklam w aplikacjach, które już wyświetlasz.

Idealna reklama display AdWords

Doskonały sposób na zwiększenie świadomości Twojej marki wśród konkretnej grupy internautów. Możesz sprecyzować swój cel! Sieć Reklamowa Google to najbardziej efektywna forma reklamy typu Display!

Przygotujemy dla Ciebie pełną strategie promocji, dobierzemy zarówno słowa kluczowe jak i profil użytkownika, czy grupę tematyczną serwisów. Zadbamy o to, aby komunikaty reklamowe Twojej firmy były spójne i przynosiły najwyższe efekty! Na bieżąco monitorujemy statystyki.

Gdzie będziesz się wyświetlać!

…i wiele innych!

Alte Media jest Certyfikowanym Partnerem Google, a nasi specjaliści posiadają indywidualne certyfikaty AdWords i Analytics. Potwierdza to naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie!

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty reklamy dla sklepów internetowych. Przygotowana indywidualnie do potrzeb Twojej witryny – każdy sklep działa inaczej i trzeba mieć to na uwadze już przy planowaniu strategii reklamowej.

Rozpocznij kampanię banerową!

Chcesz wyświetlać swoje reklamy na innych stronach? Rozpocznij już teraz działania marketingowe!