Nasi klienci

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i firmą z z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług SEM oraz Social Media. Cenimy sobie długofalową współpracę, dlatego nasi pierwsi klienci są z nami do dziś. Cieszymy się dobrą opinią wśród partnerów biznesowych o czym świadczą przygotowane dla nas rekomendacje.

Skutecznie reklamujemy firmy z różnych branż. Pozwalamy rozwijać się i zwiększać sprzedaż zarówno biznesom lokalnym, jak i firmom o ugruntowanej globalnej pozycji. Doskonale radzimy sobie z promocją internetową tematów niszowych – kierowanych do konkretnej grupy odbiorców, jak i towarów i usług dla masowego klienta.

Do wszystkich prowadzonych przez nas projektów podchodzimy indywidualnie. Każda strona i sklep internetowy potrzebują wyjątkowego podejścia – doskonale o tym wiemy. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy dokładnie analizujemy kondycję strony, Twoją internetową konkurencję i cele, które chcesz osiągnąć!

Do obszernej listy naszych klientów należą miedzy innymi:

Alte Media jest partnerem biznesowym BIKOR od 2012 roku. Od początku współpracy Alte Media potrafiło sprostać naszym oczekiwaniom oraz postawionym wyzwaniom. Zespół Alte Media cechuje wysokie zrozumienie naszych celów marketingowych. Kampanie są wykonane wzorowo, a ich efekty poddawane są dokładnej analizie. Alte Media jest przede wszystkim bardzo elastyczną…

Konrad Wedekind

BIKOR Sp. z o.o., www.bikor.pl

W imieniu C.HARTWIG GDYNIA S.A. wyrażam zadowolenie i satysfakcję ze współpracy firmą Alte Media. Z przyjemnością obserwuję zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Wysoko oceniam indywidualne podejście i wysoki poziom realizowanych prac z zakresu aktualizacji strony, pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz prowadzenia kampanii AdWords.

Ewa Maj

C.HARTWIG GDYNIA S.A., www.chg.pl

To tylko część naszego portfolio! Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie doświadczenie mamy w Twojej branży odezwij się do nas – zespół Alte Media odpowie na wszystkie Twoje pytania!