Marketing internetowy

Żnin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala zwiększyć zasięg i efektywność działań biznesowych. Dlaczego warto z tego korzystać? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - codziennie miliony ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przełoży się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania reklam, dzięki czemu reklamy trafiają do zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym i z dumą możemy powiedzieć, że zatrudniamy najlepszych specjalistów i pasjonatów tej tematyki.

Jako Certyfikowany Partner Google, pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Nasze podejście jest kompleksowe - przygotowujemy pełną strategię działań promocyjnych w Internecie i zajmujemy się jej wdrożeniem.

Prowadzimy stały monitoring postępów, aby na bieżąco ulepszać nasze wspólne działania. W Alte Media specjalizujemy się w różnych narzędziach i nie boimy się testować nowych rozwiązań.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dla tych, którzy chcą poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, trafiłeś do odpowiednich ludzi.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość