Marketing internetowy

Zielona Góra

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Obecnie większość ludzi spędza wiele czasu w Internecie, szukając informacji o produktach i usługach, które ich interesują. To sprawia, że ​​reklama tradycyjna, tak jak w czasopismach czy mediach, zaczyna tracić na znaczeniu. Dlatego, żeby twoja firma przetrwała, musi zacząć promować się w Internecie. Internet oferuje wiele sposobów, aby dotrzeć do nowych klientów i zbudować swoją markę. Możesz użyć social media, blogować o swoim biznesie, prowadzić reklamy Google, które będą widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Istnieją również strony branżowe, takie jak Yelp, gdzie klienci mogą zostawić recenzje, co pomoże ci w rozwoju reputacji i zdobyciu nowych klientów. Zdecydowane zaangażowanie w marketing internetowy może pomóc twojej firmie w osiągnięciu sukcesu i przetrwaniu w dzisiejszym rynku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza misja polega na wspieraniu klientów w rozwoju ich biznesów i działaniu w sposób szczery i transparentny.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów jeszcze zanim konkurencja zdąży. W AlteMedia pracują eksperci z branży, którzy czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, doskonale wpasowujący się w wizję firmy. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja efektywności i osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość