Marketing internetowy

Zelów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to strategia promocyjna, która wykorzystuje narzędzia internetowe do dotarcia do klientów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skutecznie docierać do swojej grupy docelowej, promując swoje produkty i usługi w Internecie. Marketing internetowy obejmuje wiele działań, takich jak reklamy online, kampanie e-mailowe, content marketing, pozycjonowanie stron internetowych oraz marketing w mediach społecznościowych. Dzięki temu kanałowi promocji, przedsiębiorstwa mogą dotrzeć do swoich klientów, budować swoją markę i zwiększać swoje zyski. Marketing internetowy to doskonała opcja dla firm chcących zyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób uczciwy i transparentny.

Naszym zadaniem jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów jeszcze przed konkurencją. AlteMedia tworzą ludzie, którzy są dobrze zaznajomieni z branżą i czerpią wielką satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Postawiliśmy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość