Marketing internetowy

Zdzieszowice

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to proces promocji i sprzedaży produktów lub usług za pomocą różnych kanałów internetowych. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi korzysta z internetu na co dzień, marketing internetowy stał się nieodzownym sposobem dotarcia do potencjalnych klientów. Najpopularniejszymi narzędziami wykorzystywanymi w marketingu internetowym są strony internetowe, social media, kampanie reklamowe, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach oraz e-maile marketingowe. Dzięki tym narzędziom firmy mogą dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć swoją sprzedaż, co przekłada się na większy zysk. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest niezbędny dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją obecność i sprzedaż w internecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilku lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tego obszaru. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno w sprzedaży, jak i wizerunku.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, opracowując pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie, a także wdrażając ją. Prowadzimy stały monitoring postępów, aby kontynuować naszą współpracę.

Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę o promocji online. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że używają najlepszych metod. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż niektóre wymagają trochę czasu. Z nami Twoje działania promocyjne zaprowadzą Cię do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość