Marketing internetowy

Zambrów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która wykorzystuje narzędzia internetowe do promocji produktów lub usług. Jest to nowoczesna metoda prowadzenia biznesu, która zyskuje coraz większą popularność. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców na całym świecie. Jest to również bardziej efektywna i opłacalna metoda niż tradycyjny marketing. Wymaga jednak specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby skutecznie wykorzystać potencjał marketingu internetowego. W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces w biznesie, trzeba znać się na marketingu internetowym.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia koncentrujemy się na wspieraniu naszych klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w naszych działaniach.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań, które wyprzedzają konkurencję. Tworzymy zespół AlteMedia, który składa się z profesjonalistów z branży, czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści, którzy mają duże ambicje i doskonale pasują do naszej wizji jako firmy. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Przykładamy dużą wagę do tworzenia przyjaznej atmosfery pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Naszą siłą jest działanie i nieustanny rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość