Marketing internetowy

Zabłudów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to sposób na promowanie produktów i usług za pomocą Internetu. Jest to skuteczna strategia, która pozwala firmom docierać do potencjalnych klientów na całym świecie. W marketingu internetowym wykorzystuje się różne narzędzia, takie jak strony internetowe, kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych, reklamy bannerowe, marketing e-mailowy oraz social media. Dzięki temu firmy mogą dotrzeć do klientów w sposób bardziej osobisty i zbudować z nimi silniejsze relacje. Marketing internetowy stał się niezbędnym narzędziem dla wszystkich firm, które chcą osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, ma misję wspierania klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość, przejrzystość i doskonałość w działaniu.

Dążymy do dostarczania innowacyjnych usług i rozwiązań, które pozwalają naszym klientom osiągnąć przewagę konkurencyjną.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są pasjonatami swoich dziedzin i zawsze dążą do doskonalenia swoich umiejętności. Jesteśmy zespołem ambitnym, kreatywnym i pełnym energii, którego celem jest tworzenie wartości dla naszych klientów. W AlteMedia stawiamy na ciągły rozwój, dlatego inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im możliwość udziału w szkoleniach i kursach, aby posuszeć ich wiedzę i umiejętności.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Paweł

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość