Marketing internetowy

Wschowa

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, Internet stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji i źródłem dochodu dla firm. Dlatego promowanie swojej firmy w Internecie ma kluczowe znaczenie. Daje ono szerokie możliwości dotarcia do szerszej publiczności, zwiększenia zasięgu działania i pozyskania nowych klientów. W Internecie możesz skutecznie przedstawić swoją ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji. Niektóre sposoby promocji w Internecie to: strona internetowa firmy, social media i reklamy internetowe. Dlatego, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, warto zainwestować w promocję swojej firmy w Internecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na znacznie wcześniejszym etapie niż konkurencja. AlteMedia tworzą osoby, które są specjalistami w swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy idealnie wpisują się w naszą firmową wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Dbamy o to, aby atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga nam osiągać kolejne sukcesy.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego kontynuujemy poszerzanie naszych umiejętności i wiedzy, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość