Marketing internetowy

Wasilków

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która rozwija się wraz z rozwojem technologii i globalnej sieci. Polega on na wykorzystaniu różnorodnych narzędzi i strategii do promocji oraz sprzedaży produktów i usług w internecie. Marketing internetowy umożliwia dotarcie do dużych grup konsumentów, dzięki czemu jest niezbędny w dzisiejszych czasach dla każdej firmy. W ramach tej dziedziny można stosować wiele różnych technik, takich jak SEO, reklama w wyszukiwarkach, e-mail marketing czy budowanie relacji z klientami w mediach społecznościowych. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą zwiększyć swoją widoczność, dotrzeć do nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym zadaniem w AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w naszych działaniach.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów znacznie wcześniej niż konkurencja.

W AlteMedia pracują osoby, które są ekspertami w swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści, którzy mają dużeambicje i idealnie wpisują się w wizję naszej firmy. Jesteśmy świadomi nieocenionych umiejętności, najwyższych wartości i indywidualnych cech, które każdy z nas przynosi do zespołu. Pozwala nam to na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się. W AlteMedia dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość