Marketing internetowy

Wasilków

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która rozwija się wraz z rozwojem technologii i globalnej sieci. Polega on na wykorzystaniu różnorodnych narzędzi i strategii do promocji oraz sprzedaży produktów i usług w internecie. Marketing internetowy umożliwia dotarcie do dużych grup konsumentów, dzięki czemu jest niezbędny w dzisiejszych czasach dla każdej firmy. W ramach tej dziedziny można stosować wiele różnych technik, takich jak SEO, reklama w wyszukiwarkach, e-mail marketing czy budowanie relacji z klientami w mediach społecznościowych. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą zwiększyć swoją widoczność, dotrzeć do nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym zadaniem w AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w naszych działaniach.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów znacznie wcześniej niż konkurencja.

W AlteMedia pracują osoby, które są ekspertami w swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści, którzy mają dużeambicje i idealnie wpisują się w wizję naszej firmy. Jesteśmy świadomi nieocenionych umiejętności, najwyższych wartości i indywidualnych cech, które każdy z nas przynosi do zespołu. Pozwala nam to na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się. W AlteMedia dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość