Marketing internetowy

Warta

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która rozwija się w szybkim tempie. Obejmuje wiele działań, które mają na celu promowanie produktów lub usług w internecie. Można wśród nich wymienić m.in. email marketing, reklamę w mediach społecznościowych, pozycjonowanie, kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, marketing afiliacyjny czy nawet tworzenie contentu na blogach i stronach internetowych. Wszystkie te działania służą temu, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do skorzystania z oferowanych produktów lub usług. Marketing internetowy ma wiele zalet, m.in. pozwala na łatwe docieranie do szerokiej grupy odbiorców, a jednocześnie umożliwia precyzyjne targetowanie konkretnych grup docelowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i zachowanie uczciwości i przejrzystości w działaniach.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, które przewyższają konkurencję.

Pracując w AlteMedia, każdy członek naszego zespołu wnosi niezastąpione umiejętności, wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywności działania i osiąganiu sukcesów. Skupiamy się na działaniu i ciągłym rozwoju, dlatego bierzemy udział w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość