Marketing internetowy

Reda

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Dlaczego warto korzystać z marketingu internetowego? Dzięki niemu możemy zwiększyć zasięg i efektywność naszych działań biznesowych. Internet to ogromne źródło potencjalnych klientów - codziennie miliony ludzi przegląda różne strony internetowe, a korzystanie z platform społecznościowych stało się standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy pozwala nam również na precyzyjne kierowanie reklam do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami, co oszczędza czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększa skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to zespół specjalistów, którzy od ponad dekady śledzą trendy i innowacje w marketingu internetowym.

Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do pasjonatów, którzy nieustannie zgłębiają wiedzę związaną z promocją w sieci. Jako certyfikowany partner Google, pomagamy naszym klientom wykorzystać pełen potencjał reklamowy w wyszukiwarkach.

Najważniejsze dla nas są efekty - zawsze dążymy do maksymalizacji korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych. Nasza praca polega na kompleksowym podejściu od strategii po wdrożenie działań i ścisłym monitorowaniu ich postępów.

Ufaj nam - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli tylko będzie taka potrzeba, z pewnością zaryzykujemy testowanie jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość