Marketing internetowy

Ujazd

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to wykorzystanie różnych strategii i narzędzi, takich jak reklama online, marketing w wyszukiwarkach i marketing w mediach społecznościowych, w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów i zwiększenia sprzedaży. Dzięki możliwościom oferowanym przez Internet, marketing internetowy stał się nie tylko popularnym, ale i skutecznym sposobem dotarcia do szerokiej rzeszy ludzi. Umożliwia on zaangażowanie użytkowników w sposób, który był niemożliwy w tradycyjnym marketingu. Marketerzy mogą tworzyć spersonalizowane treści, a następnie kierować je do konkretnych grup odbiorców. Nie ma wątpliwości, że marketing internetowy ma wiele zalet i jest kluczowym elementem dla każdej firmy, która chce z powodzeniem działać w dzisiejszej cyfrowej erze.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej tematyki.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy swoim klientom sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując wypływające z nich korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe. Naszym głównym celem jest kompleksowe działanie, przygotowując pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmując się jej wdrożeniem.

Prowadzimy stały monitoring postępów, dzięki czemu na bieżąco możemy ulepszać nasze wspólne działania. Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że wykonujemy działania z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć na niektóre trzeba poczekać trochę. Z nami Twoje działania promocyjne przyniosą sukces!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość