Marketing internetowy

Reda

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest dzisiaj jednym z najważniejszych narzędzi, które pozwala zwiększyć zasięg i efektywność działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Marketing internetowy oferuje także możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w optymalny sposób, tak aby dotrzeć do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a zarazem zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym i z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google!

Nasz zespół to specjaliści i pasjonaci, którzy w pełni oddają się tej tematyce, aby pomóc naszym klientom efektywnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach. W ramach kompleksowych usług przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. A to nie wszystko!

Prowadzimy stały monitoring postępów, aby na bieżąco ulepszać nasze wspólne działania. Dzięki temu, możemy z maksymalnym skutkiem wprowadzić korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe dla naszych klientów. Jeżeli chcesz poznać, jak niesamowita może być moc reklamy w internecie, to trafiłeś w dobre miejsce.

Alte Media to zespół ekspertów, który cały czas zmienia się, testując nowe rozwiązania i specjalizując się w różnych narzędziach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość