Marketing internetowy

Tolkmicko

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziś jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala zwiększyć zasięg i efektywność działań biznesowych. Dlaczego warto więc korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na duży potencjał, jaki oferuje sieć - codziennie dziesiątki milionów osób przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się już normą. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przyczyni się bezpośrednio do wzrostu sprzedaży. Marketing internetowy daje również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a także zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat specjaliści i pasjonaci marketingu internetowego z Alte Media pomagają swoim klientom skutecznie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach.

Jako Certyfikowani Partnerzy Google, maksymalizujemy korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe, działając kompleksowo.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie pełnej strategii działań promocyjnych w Internecie oraz ich skuteczne wdrożenie, a następnie stały monitoring postępów i ulepszanie działań. Jesteśmy bezkonkurencyjni, gdy chodzi o testowanie nowych narzędzi i rozwiązań, aby nasi klienci mieli pewność, że działamy z najlepszymi.

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych - na niektóre trzeba jednak trochę poczekać. Jeśli szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci wykorzystać moc reklamy w Internecie, Alte Media to odpowiednie miejsce!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość