Marketing internetowy

Szydłów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to w dzisiejszych czasach nieodłączna część biznesu online. To cały zestaw działań i strategii, które służą promocji produktów lub usług w Internecie. Marketing internetowy obejmuje wiele różnych dziedzin, takich jak SEO, content marketing, social media marketing czy reklamę internetową. Jednym z najważniejszych aspektów marketingu internetowego jest zdolność do dotarcia do ogromnej liczby potencjalnych klientów poprzez różne kanały online. Dzięki temu jest to efektywny sposób na zwiększenie widoczności marki, pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Jednym z najważniejszych celów marketingu internetowego jest budowanie relacji z klientem, co pozytywnie wpływa na długoterminowy rozwój biznesu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspomaganie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie w sposób uczciwy i transparentny. Naszą wizją jest zapewnianie innowacyjnych usług i rozwiązań klientom przed konkurencją.

W AlteMedia zatrudniamy ekspertów, którzy czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, którzy idealnie wpisują się w naszą firmową wizję.

Każdy z nas wnosi do zespołu nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze pracy, która sprzyja skutecznemu działaniu i wspiera osiąganie kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość