Marketing internetowy

Szadek

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina w świecie biznesu, która zyskuje coraz większe znaczenie. Polega ona na promowaniu marki, produktów i usług za pomocą różnych kanałów internetowych, takich jak social media, e-mail marketing czy SEO. W dobie internetu, gdzie coraz więcej ludzi korzysta z sieci w celu poszukiwania informacji i dokonywania zakupów, umiejętność prowadzenia efektywnej kampanii marketingowej w internecie jest niezwykle wartościowa. Marketing internetowy pozwala na zwiększenie zasięgu marki, zwiększenie sprzedaży i budowanie trwałych relacji z klientami. Jednym z najbardziej istotnych elementów marketingu internetowego jest dostępność i łatwość w osiąganiu celów biznesowych, dzięki czemu coraz więcej firm inwestuje w tę dziedzinę i pozyskuje nowych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach.

Naszą wizją jest zapewnianie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją.

W AlteMedia pracują dobrze wykwalifikowani profesjonaliści, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, których ideały doskonale współgrają z naszą wizją firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy i uczymy się od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać sukcesy.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość