Marketing internetowy

Suwałki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina nauki, która koncentruje się na wykorzystywaniu internetu do promocji produktów lub usług. Dzięki wykorzystaniu różnych technologii i narzędzi, którę pozwalają na analizę i badanie zachowań użytkowników internetu, firmy mogą tworzyć skuteczne kampanie reklamowe oraz strategiczne plany marketingowe. Marketing internetowy jest ważny, gdyż internet stał się głównym źródłem informacji dla większości ludzi na całym świecie. Bez skutecznego marketingu internetowego, firma może tracić na zyskach i nie zdobywać nowych klientów. W związku z tym, najważniejszym celem marketingu internetowego jest pozyskiwanie i zwiększanie ruchu na stronie internetowej firmy oraz przekształcanie tego ruchu w sprzedaż lub generowanie zapytań od klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerymi i transparentnymi w działaniu.

Nasza wizja to dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów wcześniej niż konkurencja.

AlteMedia tworzą osoby posiadające wiedzę branżową i czerpiące ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, idealnie wpasowujących się w wizję naszej firmy. Każda osoba wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się od siebie.

Stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Naszą dążnością jest działanie i ciągły rozwój, dlatego również nasze umiejętności i wiedzę poszerzamy, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość