Marketing internetowy

Supraśl

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to jedna z dziedzin marketingu, która odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszych czasach. Jest to szeroko pojęta strategia, którą przedsiębiorstwa wykorzystują, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej poprzez różnorodne kanały internetowe. To, co wyróżnia marketing internetowy to jego potencjał do docierania do szerokiego grona odbiorców i możliwości personalizacji przekazu marketingowego. W ramach działań podejmowanych w ramach marketingu internetowego, przedsiębiorstwa wykorzystują m.in. reklamy internetowe, content marketing, social media marketing, e-mail marketing czy pozycjonowanie stron. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w marketing internetowy, aby promować swoje marki, zwiększać sprzedaż i stać się widocznym wśród konkurencji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszą misją w AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w działaniach.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów znacznie wcześniej niż konkurencja. Tworzymy zespół AlteMedia, który składa się z ekspertów branżowych, czerpiących ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści o dużych ambicjach, idealnie wpisujący się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się. W AlteMedia dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość