Marketing internetowy

Sulechów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu, nie zareklamowanie swojej firmy w sieci jest nieodpowiedzialne i pozbawione sensu. Bez obecności w Internecie, firma traci możliwość docierania do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy przeszukują sieć w poszukiwaniu produktów i usług. Reklama w Internecie dostarcza nie tylko informacji o oferowanych produktach, ale również buduje zaufanie marki i generuje większą liczbę sprzedaży. Dla wielu firm posiadanie stron internetowych, aktywnych profilów w mediach społecznościowych oraz korzystanie z usług e-mail marketingu stało się już standardem. Inwestycja w promowanie firmy w Internecie to prosty sposób na zwiększenie sprzedaży i utrzymanie pozycji na rynku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują przede wszystkim osoby znające się na swojej branży, które czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z dużymi ambicjami, doskonale wpisujący się w naszą wizję. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

Dążymy do stworzenia przyjaznej atmosfery, sprzyjającej efektywnemu działaniu i pomagającej w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Remarketing działania w marketingu internetowym
Blog

Remarketing – jak skutecznie odzyskać utraconych klientów?

Piotr Antoszek

25 czerwca 2024

SEO
Blog

Kompletny przewodnik po pozycjonowaniu stron i SEO

Piotr Antoszek

19 czerwca 2024

działania marketingowe
Aktualności

Jak budować markę online – kluczowe kroki do sukcesu

Piotr Antoszek

12 czerwca 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość