Marketing internetowy

Suchedniów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy, zwany również marketingiem cyfrowym, to forma promowania produktów lub usług w internecie. Korzysta z różnych strategii, takich jak reklama na stronach internetowych, kampanie e-mailowe, media społecznościowe i content marketing. Marketing internetowy pozwala firmom dotrzeć do swojej celowej grupy odbiorców, zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej oraz prowadzić skuteczne kampanie promocyjne. W dzisiejszym świecie, gdzie większość ludzi spędza dużo czasu w internecie, marketing internetowy stał się niezbędnym narzędziem dla każdej firmy, która chce dotrzeć do swoich klientów i zwiększyć swoją obecność w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują osoby znające się na swojej branży i czerpiące ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, którzy doskonale pasują do wizji naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, nadrzędną wartość i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i uczenie się od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja skutecznym działaniom i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Postawiliśmy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość