Marketing internetowy

Strzelce Krajeńskie

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Obecnie Internet stał się nieodłącznym elementem życia społecznego i biznesowego. Dlatego promowanie swojej firmy w Internecie to jedna z najskuteczniejszych metod na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Poza tym, w Internecie można w prosty sposób zbudować wizerunek firmy, udostępniając na przykład jej historię, wartości czy podstawowe informacje. Dzięki temu klienci mogą poznać firmę z różnych stron i w sposób przystępny, co zwiększa szanse na podjęcie z nią współpracy. Promowanie się w Internecie to również możliwość korzystania z różnego rodzaju narzędzi, takich jak kampanie reklamowe, media społecznościowe czy pozycjonowanie, które zwiększają szanse na zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Dlatego warto zadbać o swoją obecność w Internecie i skorzystać z jej możliwości.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

AlteMedia to zespół osób znających się na swojej branży, które czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy kompetentnymi specjalistami z dużymi ambicjami, idealnie wpisującymi się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość