Marketing internetowy

Strzelce Krajeńskie

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Obecnie Internet stał się nieodłącznym elementem życia społecznego i biznesowego. Dlatego promowanie swojej firmy w Internecie to jedna z najskuteczniejszych metod na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Poza tym, w Internecie można w prosty sposób zbudować wizerunek firmy, udostępniając na przykład jej historię, wartości czy podstawowe informacje. Dzięki temu klienci mogą poznać firmę z różnych stron i w sposób przystępny, co zwiększa szanse na podjęcie z nią współpracy. Promowanie się w Internecie to również możliwość korzystania z różnego rodzaju narzędzi, takich jak kampanie reklamowe, media społecznościowe czy pozycjonowanie, które zwiększają szanse na zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Dlatego warto zadbać o swoją obecność w Internecie i skorzystać z jej możliwości.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

AlteMedia to zespół osób znających się na swojej branży, które czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy kompetentnymi specjalistami z dużymi ambicjami, idealnie wpisującymi się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu sukcesów.

Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość