Marketing internetowy

Stopnica

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to zbiór działań podejmowanych w celu promocji produktów i usług w internecie. Dzięki niemu, przedsiębiorcy mają możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, a jednocześnie skutecznie zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Marketing internetowy obejmuje wiele dziedzin, w tym optymalizację strony internetowej pod kątem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania, prowadzenie kampanii reklamowych na stronach internetowych i w mediach społecznościowych czy tworzenie treści do newsletterów czy blogów. Wszystko to ma na celu zwiększenie zasięgu firmy i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Marketing internetowy jest niezbędny dla każdej firmy, która chce odnieść sukces w dzisiejszych realiach rynkowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz być szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

Osoby zatrudnione w AlteMedia są ekspertami w swojej dziedzinie, a wykonywanie pracy daje nam ogromną satysfakcję.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję firmy. Każdy członek zespołu przynosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na nieustanny rozwój i wzajemne uczenie się.

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość