Marketing internetowy

Stoczek Łukowski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w internecie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na promowanie swojej marki, produktów i usług. W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta z internetu jako źródła informacji, dlatego też dobrej jakości kampania marketingowa może przyciągnąć ich uwagę i skłonić do zakupu. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod reklamy, internetowy marketing pozwala na dokładne określenie grupy docelowej, co zwiększa skuteczność działań i pozwala zaoszczędzić koszty. Możliwość personalizacji treści reklamowych i posługiwanie się różnymi kanałami komunikacji online to kolejne atuty, które przemawiają za skutecznością tego typu działań. Bez wątpienia, marketing w internecie stanowi kluczowy element w dzisiejszej dobie, gdy praktycznie każdy użytkownik internetu jest potencjalnym klientem.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie naszych klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji.

AlteMedia to zespół osób z wiedzą i pasją do swojej branży. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami i idealnie wpisuje się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć nawzajem. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, co przyczynia się do efektywności i kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego ciągle poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość