Marketing internetowy

Stoczek Łukowski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w internecie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na promowanie swojej marki, produktów i usług. W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta z internetu jako źródła informacji, dlatego też dobrej jakości kampania marketingowa może przyciągnąć ich uwagę i skłonić do zakupu. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod reklamy, internetowy marketing pozwala na dokładne określenie grupy docelowej, co zwiększa skuteczność działań i pozwala zaoszczędzić koszty. Możliwość personalizacji treści reklamowych i posługiwanie się różnymi kanałami komunikacji online to kolejne atuty, które przemawiają za skutecznością tego typu działań. Bez wątpienia, marketing w internecie stanowi kluczowy element w dzisiejszej dobie, gdy praktycznie każdy użytkownik internetu jest potencjalnym klientem.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie naszych klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji.

AlteMedia to zespół osób z wiedzą i pasją do swojej branży. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami i idealnie wpisuje się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć nawzajem. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, co przyczynia się do efektywności i kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego ciągle poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość