Marketing internetowy

Sośnicowice

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest dzisiaj jednym z najsilniejszych narzędzi, jeśli chodzi o promocję swojej firmy, produktów i usług. W związku z tym, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie marketingu online w swojej strategii biznesowej. Jednak wiele osób zastanawia się, czy ta forma promocji jest naprawdę skuteczna. Okazuje się, że marketing internetowy to wyjątkowo nośny i celny sposób dotarcia do grupy docelowej. Wykorzystanie takich narzędzi jak kampanie Google Ads czy obecność na portalach społecznościowych przyczyniają się do lepszego zasięgu i pozytywnego postrzegania marki przez konsumentów. Wyszukiwanie informacji o produktach i usługach to obecnie standard, a odpowiednio prowadzona kampania reklamowa w Internecie może być kluczowa dla osiągnięcia biznesowych celów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu oraz bycie szczerym i transparentnym w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów zdecydowanie przed konkurencją.

W AlteMedia pracują osoby, które doskonale znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści o wielkich ambicjach, doskonale wpisujący się w naszą wizję.

Każdy z nas wnosi do zespołu nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie cały czas się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość