Marketing internetowy

Słubice

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach Internet odgrywa kluczową rolę w biznesie. Właśnie dlatego Twoja firma powinna promować się w sieci! Działania online pozwalają dotrzeć do murowanej grupy odbiorców, a także zwiększają szansę na pozyskanie nowych klientów. Ponadto, taka promocja to świetny sposób na budowanie wizerunku marki i zdobywanie zaufania konsumentów. Warto pamiętać, że w dobie pandemii, kiedy wiele firm musi działać zdalnie, obecność w Internecie to podstawa. Dzięki temu podtrzymasz kontakt z klientami i umożliwisz im składanie zamówień bez konieczności odwiedzania Twojego sklepu stacjonarnego. Promocja w Internecie to o wiele szerszy zasięg i większa skuteczność w porównaniu do tradycyjnych metod reklamowych. Czas, by Twoja firma zaczęła działać online!

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach.

Chcemy dostarczać innowacyjne usługi i rozwiązania dla klientów dużo wcześniej niż konkurencja. W AlteMedia pracują ludzie, którzy znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i idealnie wpisują się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najważniejsze wartości i indywidualne cechy do zespołu, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy się od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać kolejne sukcesy.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość