Marketing internetowy

Sława

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, większość ludzi korzysta z Internetu na co dzień. Dlatego też, aby dotrzeć do potencjalnych klientów, warto promować swoją firmę w Internecie. Sieć daje nam wiele możliwości - możemy wykorzystać socjal media, pozycjonowanie, reklamę w Google i wiele innych narzędzi. Dzięki temu możemy dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców, co zwiększy naszą sprzedaż i zyski. Dlaczego nie skorzystać z takiej szansy, skoro jest ona tak łatwo dostępna? Promocja w Internecie to inwestycja w przyszłość naszej firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie transparentne oraz szczere.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją. AlteMedia składa się z ekspertów, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, idealnie wpasowujący się w naszą wizję firmy. Każdy członek naszego zespołu wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co umożliwia nam nieustanny rozwój i wzajemne uczenie się. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywności działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Działamy i stale rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość