Marketing internetowy

Skwierzyna

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, kiedy większość działań ludzi toczy się online, promocja firmy w Internecie staje się nieodzowna. Jeśli twoja firma wciąż nie wykorzystuje możliwości, jakie daje internet, to może przegapiać wiele szans na pozyskanie nowych klientów. Zdecydowanie warto zainwestować w reklamę w sieci, ponieważ to właśnie tam dzisiaj wiele osób szuka produktów i usług dla siebie oraz dokonuje zakupów. To także doskonałe miejsce do prezentacji swojego brandu i budowania świadomości marki. Dlatego, aby pozostać konkurencyjnym i zbudować silną pozycję na rynku, warto promować się w Internecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Misją AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz przejrzyste i uczciwe działanie.

Nasza wizja to dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów dużo przed konkurencją.

AlteMedia tworzą profesjonaliści, którzy mają dużą satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i doskonale wpisują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wartości i indywidualne cechy do naszego zespołu, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja skutecznemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Dążymy do działania i ciągłego rozwoju, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość