Marketing internetowy

Siemiatycze

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która rozwija się na niezwykle szybkim tempie. Jest to sposób na dotarcie do ogromnej rzeszy odbiorców za pośrednictwem internetu. Celem takiego marketingu jest zwiększenie zasięgu, popularności i sprzedaży danego produktu lub usługi poprzez wykorzystanie różnych narzędzi internetowych, takich jak strona internetowa, media społecznościowe, e-mail marketing czy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych. Ważne jest, aby odpowiednio targetować swoją grupę docelową i przekazywać im wartościowe treści. Marketing internetowy daje nieskończone możliwości rozwijania się i kreatywnego myślenia, dlatego tak wiele firm decyduje się na zainwestowanie w ten obszar.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszym głównym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie wcześniej niż konkurencja. Nasz zespół AlteMedia to zespół kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Każdy członek naszego zespołu wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się.

Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. W AlteMedia stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego cały czas poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość