Marketing internetowy

Siedliszcze

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

W dzisiejszych czasach, gdzie większość ludzi spędza czas w Internecie, marketing w Internecie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do klienta. Nie tylko jest to tańsze niż tradycyjne metody reklamowe, ale również pozwala na precyzyjne określenie grupy odbiorców i dostosowanie przekazu do ich potrzeb. W Internecie mamy również więcej narzędzi do mierzenia efektywności kampanii, dzięki czemu możemy szybciej dostosować działania do reakcji odbiorców. Oczywiście, jak we wszystkim, istnieje wiele czynników, które wpływają na skuteczność marketingu w Internecie, ale z pewnością warto zainwestować w tę formę reklamy, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej i przyciągnąć nowych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie uczciwym i przejrzystym w naszych działaniach.

Naszon miszon jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji. Jesteśmy zespołem AlteMedia składającym się z ekspertów w swojej dziedzinie, którzy czerpią ogromną satysfakcję z pracy, którą wykonują. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpisują się w naszą wizję.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem.

W naszej pracy dbamy o przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywności działania i pomaga w osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość