Marketing internetowy

Sędziszów Małopolski

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna dla każdego przedsiębiorstwa. W skrócie można powiedzieć, że to zestaw działań, które mają na celu zwiększenie widoczności firmy w internecie oraz promocję produktów lub usług. Co więcej, marketing internetowy pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. W ramach tej dziedziny działają specjaliści zajmujący się SEO, social media, e-mail marketingiem i wieloma innymi formami promocji online. Dlatego też warto zainwestować w marketing internetowy, aby zwiększyć zasięg swojej działalności oraz osiągnąć sukces w biznesie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspomaganie klientów w rozwoju swoich firm oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją. W AlteMedia pracują ludzie znający się na swojej branży, którym sprawia to ogromną satysfakcję.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, idealnie wpasowujących się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze pracy, sprzyjającej efektywnemu działaniu i osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość