Marketing internetowy

Rzepin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

Czy Twoja firma już zaczeła przyciągać klientów w Internecie? Przecież to jest jedna z najwygodniejszych i najbardziej skutecznych metod na zwiększenie świadomości swojej marki. Stacje telewizyjne, radia czy prasa są już mniej skuteczne niż kiedyś. Coraz więcej osób poszukuje informacji w Internecie i to właśnie tam powinna znaleźć się Twoja firma. Możesz tam zaistnieć poprzez różne sposoby, na przykład poprzez reklamy, kampanie społecznościowe, content marketing czy influencer marketing. Dlaczego więc nie dołączyć do przylegających do tego trendu firm i nie rozpocząć działań promujących swoją markę w Internecie?

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i działanie transparentne oraz szczere.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją. AlteMedia składa się z ekspertów, którzy czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, idealnie wpasowujący się w naszą wizję firmy. Każdy członek naszego zespołu wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co umożliwia nam nieustanny rozwój i wzajemne uczenie się. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywności działania i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Działamy i stale rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość