Marketing internetowy

Ryki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w internecie, zwany też marketingiem cyfrowym, to obecnie kluczowy element strategii marketingowych wielu firm i przedsiębiorstw. Dlaczego? Ponieważ skutecznie dociera do potencjalnych klientów, a przy tym jest o wiele tańszy niż tradycyjne formy marketingu. Poza tym, w internecie można mierzyć wyniki i dostosowywać kampanie w czasie rzeczywistym, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty. Oczywiście, skuteczność marketingu cyfrowego zależy od wielu czynników, takich jak cel kampanii, grupa docelowa czy wykorzystywane kanały komunikacji. Jednakże, w dzisiejszych czasach, niemożliwe byłoby wyobrażenie sobie funkcjonowania wielu firm bez obecności na rynku cyfrowym.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasze zadanie polega na wsparciu klientów w rozwoju ich biznesów oraz na tym, żebyśmy byli szczerzy i przejrzysty w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją.

W AlteMedia pracują ludzie, którzy znają swoją branżę i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpasowują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnoszę nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy do zespołu, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Zależy nam na przyjaznej atmosferze pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość