Marketing internetowy

Ryki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing w internecie, zwany też marketingiem cyfrowym, to obecnie kluczowy element strategii marketingowych wielu firm i przedsiębiorstw. Dlaczego? Ponieważ skutecznie dociera do potencjalnych klientów, a przy tym jest o wiele tańszy niż tradycyjne formy marketingu. Poza tym, w internecie można mierzyć wyniki i dostosowywać kampanie w czasie rzeczywistym, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty. Oczywiście, skuteczność marketingu cyfrowego zależy od wielu czynników, takich jak cel kampanii, grupa docelowa czy wykorzystywane kanały komunikacji. Jednakże, w dzisiejszych czasach, niemożliwe byłoby wyobrażenie sobie funkcjonowania wielu firm bez obecności na rynku cyfrowym.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasze zadanie polega na wsparciu klientów w rozwoju ich biznesów oraz na tym, żebyśmy byli szczerzy i przejrzysty w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją.

W AlteMedia pracują ludzie, którzy znają swoją branżę i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpasowują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnoszę nieocenione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy do zespołu, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Zależy nam na przyjaznej atmosferze pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość