Marketing internetowy

Rudnik nad Sanem

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to coraz popularniejszy sposób promocji i sprzedaży produktów oraz usług w dzisiejszej erze cyfrowej. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod marketingowych, które wymagają bezpośredniego kontaktu z klientem, marketing internetowy wykorzystuje różnorodne narzędzia cyfrowe, takie jak strony internetowe, media społecznościowe, kampanie e-mailowe i reklamy internetowe, aby dotrzeć do szerokiej rzeszy klientów online. Jedną z największych zalet marketingu internetowego jest możliwość mierzenia efektywności kampanii i dostosowywania ich do potrzeb klientów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zoptymalizować swoje kampanie i osiągnąć o wiele większy sukces w sprzedaży swoich produktów i usług w dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest pomoc klientom w rozwoju ich biznesów i być szczerym oraz transparentnym w naszych działaniach. Nasza wizja to dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji.

AlteMedia składa się z osób, które są dobrze zaznajomione z branżą i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół to kompetentni specjaliści o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się rozwijamy i uczymy nawzajem od siebie.

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja skutecznemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość