Marketing internetowy

Rajgród

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest dziedziną, która skupia się na wykorzystywaniu różnych narzędzi i technik, aby przyciągać klientów i generować sprzedaż w internecie. W dzisiejszych czasach, gdzie większość ludzi spędza coraz więcej czasu online, marketing internetowy stał się kluczowym elementem w strategii marketingowej wielu firm. Nie ma jednego idealnego sposobu na działania marketingowe w internecie - niektóre firmy stawiają na reklamy w Google, inne na kampanie na Facebooku, a jeszcze inne wykorzystują influencer marketing. Jedno jest pewne - marketing internetowy pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zbudować silną obecność na rynku online.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to partner, który dostarcza kompleksowe usługi marketingowe, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Naszą misją jest dostarczaniu strategii i narzędzi, które pomagają naszym klientom skutecznie dotrzeć do ich docelowej grupy odbiorców i osiągnąć swoje cele biznesowe.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego.

Jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania i kreatywności. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności, aby byli na czele zmieniającego się świata marketingu online.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość