Marketing internetowy

Radoszyce

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to szerokie pojęcie obejmujące strategię promocyjną, która wykorzystuje internet jako medium. Dzięki niemu można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zwłaszcza tych, którzy spędzają większość czasu online. Marketing internetowy to nie tylko reklama w internecie, ale także np. budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych czy działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki precyzyjnej analizie i targetowaniu grupy docelowej, marketing internetowy pozwala osiągnąć zauważalny efekt w krótkim czasie. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie w promocji i sprzedaży produktów lub usług w dobie internetowej rewolucji.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i być szczerymi i transparentnymi w naszych działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują ludzie, którzy znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i idealnie wpisują się w naszą wizję firmy. Każdy z nas wnosi do teamu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle się uczymy i rozwijamy.

Dbałość o przyjazną atmosferę w pracy sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość