Marketing internetowy

Radomyśl Wielki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która zajmuje się promocją produktów i usług za pomocą internetu. Ten rodzaj marketingu stosowany jest przez wiele firm na całym świecie, ponieważ pozwala na dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów. W marketingu internetowym wykorzystuje się wiele narzędzi, takich jak reklamy w wyszukiwarkach, kampanie e-mailowe, media społecznościowe i wiele innych. Zaletą marketingu internetowego jest możliwość docierania do określonej grupy odbiorców, a także mierzenia skuteczności działań marketingowych i dostosowywania ich do potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach zdecydowanie warto znać się na marketingu internetowym, aby osiągać sukces w biznesie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów i bycie szczerym oraz transparentnym w działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją. AlteMedia tworzą osoby znające się na swojej branży i czerpiące ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w naszą firmową wizję. Każdy z nas przynosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle rozwijamy się i uczymy od siebie nawzajem.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze w pracy, sprzyjającej efektywnemu działaniu i pomagającej osiągać kolejne sukcesy. Stawiamy na działanie i ciągły rozwój, dlatego rozbudowujemy nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość